5 מחשבות לכבוד השנה החדשה לזוגות שמתגרשים

5 מחשבות לכבוד השנה החדשה לזוגות שמתגרשים, ואולי בעצם לכולם:
1. תקשורת – הכול מתחיל ונגמר בתקשורת. חשבו על מה יאפשר לכם למצוא את הדרך שלכם לבנות תקשורת בריאה ביניכם. גם אם לא מסכימים על הכול, או לא מסכימים בכלל, הכי חשוב לדבר על הצרכים של כל אחד מכם ולהסביר את הלמה - מה עומד מאחורי הרצונות שלכם. מהמקום הזה אפשר יהיה להתחיל לתקשר בצורה טובה ולמצוא פתרונות שיתנו מענה לצרכים של שני הצדדים.
2. קחו רגע לעצמכם. גירושין זה המון. זה המון עבודה, זמן, כסף והמון עומס רגשי.
כדי להצליח לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו, אפשר אולי לשלב בה גם דברים שעושים טוב לנפש. בוקר בים, טיול לצפון עם הילדים ,סיבוב בקניון קפה עם חבר או חברה טובים ותמיד לנסות ולהתבונן על חצי הכוס המלאה, על התנועה החדשה שנרקמת שתניב חיים חדשים
3. תזכרו את מה שחשוב. גם אם עולים קשיים בגישור, גם אם נדמה שזה עומד להתפוצץ. עצרו רגע והיזכרו בסיבה שאתם פה. תזכירו לעצמכם שהמאמץ שווה בשביל הילדים שלכם, בשביל העתיד ובשביל שני הבתים הבריאים שתבנו להרכב המשפחתי שהשתנה.
4. תכננו קדימה. עוד דרך לצלוח את תקופה הגירושין היא לשים לעצמכם מטרות ולהביט קדימה אליהן אל מעבר לאופק, לתקווה חדשה זה יכול להיות תכנון הדירה החדשה, תכנון לחופשה בחו"ל, מפגש עם חברים שלא ראיתם המון זמן או אולי קניית רכב חדש. הסתכלו קדימה אל העתיד ותזכרו שאתם עוד מעט שם.
5. ומילה על שנה חדשה. אחלו לעצמכם טוב. אחלו לעצמכם את כל מה שמגיע לכם, כל מה שלא זכיתם לו כל השנים ואוטוטו עומד להגיע 😊
שנה טובה ומתוקה!
סיגל גאיה כסיף
Photo by Igal Ness on Unsplash
Photo by Igal Ness on Unsplash