משפטים נפוצים שנאמרים בחדר הגישור

"לא ידעתי למה לצפות כשהגעתי לפה"

אף אחד מאיתנו לא חושב שהוא יתגרש עד שזה מגיע. ולכן אף אחד לא באמת יודע איך מנהלים גירושין. אנשים שפונים אליי לפעמים רק חיפשו באינטרנט "מגשרת ברמת גן", ובזה מסתכם הידע שלהם.

כולם לומדים תוך כדי תנועה – שואלים חברים, מתייעצים עם אנשי מקצוע, קוראים קצת בגוגל..

הרבה מאוד זוגות מגיעים אליי בלי לדעת מה מצפה להם בתהליך הגישור. לכן חשוב לי כבר בשיחת הטלפון הראשונה לעשות תיאום ציפיות, להסביר על התהליך ועל מטרות גישור גירושין.
אין צורך לדעת מראש כלום, אין צורך להתכונן - רק לבוא עם רצון לסיים את הנישואים בצורה יפה וטובה.

מגשרת ברמת גן: משפטים נפוצים שנאמרים בחדר הגישור

"אני לא יודע.ת מה אני רוצה שיהיה כתוב בהסכם"

כמו שאני אומרת לא פעם – הסכם הגירושין הוא רק תוצר לוואי של תהליך הגישור. בתהליך עצמו אנחנו בונים תקשורת בין הצדדים, מפרקים את הצרכים ונותנים להם מענה. אין צורך שתבואו עם דרישות ברורות של סעיפים שתרצו בהסכם. בשיחות עצמן נבין בדיוק למה כל אחד זקוק ונעבור על כל הנושאים הרלוונטיים – מגורים, זמני שהות, חלוקת רכוש, תשלומים שונים ועוד. וכך תוך כדי התהליך תוכלו לקבל החלטות.

מבטיחה לכם שבסופו של דבר כולם יודעים מה הם רוצים בסוף התהליך, והכול מגובה בהסכם משפטי הוגן לשני הצדדים.

"מה אם לא נצליח לתקשר?"

אתם רבים כל הזמן? לא מצליחים להחליף מילה בלי להגיע לטונים צורמים? אתם ממש לא לבד. זוגות רבים מגיעים לחדר הגישור טעונים אחרי שנים של קשר לא טוב ביניהם. קשה מאוד לתקשר בזוגיות כזו. התקשורת בחדש הגישור שונה, היא עוסקת בשלב הבא בחייכם – כהורים גרושים ולא כזוג נשוי. מעצם החלפת הסטטוס יש כבר הקלה ויכולת לתקשר קצת יותר. בנוסף בחדר הגישור יעלו הרבה קשיים ומטענים מכל השנים, סופה של רגשות תתחולל, אבל אחרי שהאבק ישקע תגלו שאפשר לבנות תקשורת מסוג חדש. אני רואה את זה קורה בכל פעם מחדש וזה לא מפסיק לרגש אותי.

אם אתם מרגישים שגם אתם יכולתם להגיד בדיוק משפט כזה – אני פה בשבילכם כדי לעזור לכם לצאת לדרך חדשה.

צרו עימי קשר,
עו"ד ומגשרת ברמת גן - סיגל כסיף
054-4203430

Image by Bianca Van Dijk from Pixabay

רוצים להתייעץ?

אני פה בשבילכם!

צרו קשר בטלפון 054-4203430

בוואטסאפ - כאן

או פנו אליי בטופס המצורף: