מה ההבדל בין גישור ‘רגיל’ לגישור בשניים?

אם החלטתם להתגרש אז סביר להניח שכבר התחלתם לברר על האופציות העומדות לפניכם ובחנתם בין היתר את האפשרות של גישור לגירושין.

מטרת הליך הגישור היא לסייע לכם ראשית כל לברר מהם הצרכים והאינטרסים של כל אחד מכם כאשר תפקיד המגשר הוא לתווך את הצרכים והאינטרסים האלו לצד השני. לאחר חשיפת הצרכים והאינטרסים יהיה קל יותר להגיע להסכמות משותפות שמקובלות על שני הצדדים ולעגן אותן בהסכם גירושין שיקבל תוקף מחייב של פס"ד.

אז מה זה גישור "בשניים" ומה היתרונות שלו על פני גישור "רגיל" ?

גישור בשניים או גישור ב co הוא גישור שמנוהל על ידי שני מגשרים. זהו מודל עבודה ייחודי אותו אימצתי לפני שנים רבות והוא מוכיח את עצמו פעם אחר פעם מחדש.

לפי מודל עבודה ייחודי זה אנחנו שניים בחדר הגישור: אני – עו"ד ומגשרת כשלצידי יושב תמיד מגשר שהוא גם מטפל רגשי וכך אנו מעניקים למגושרים שלנו מעטפת רגשית ומשפטית כאחד.

גירושין זה קודם כל הליך רגשי ורק אח"כ משפטי ומכאן החשיבות הרבה שבחדר הגישור יישב גם מגשר מעולם הטיפול וגם מגשר מעולם המשפט שכן העניינים המשפטיים / כלכליים שזורים בעניינים הרגשיים ויש צורך לפרום את הפלונטר הזה בעדינות וברגישות.

יצוין כי על אף העובדה שאנחנו שניים בחדר הגישור - עלות הגישור היא באותה עלות של מגשר יחיד.

מעבר לכך תמיד טובים השניים מן האחד, ביחד, אנחנו עושים סיעור מוחות כדי לקדם את ההליך בצורה הכי מיטבית עבור המגושרים ובנוסף מאפשרים למגושרים להרגיש בטוחים ומוגנים גם מבחינה מגדרית שכן קיים איזון בחדר ויושבים מולם גם מגשרת שהיא אישה וגם מגשר שהוא גבר.

אז אם כבר הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתגרש והתחלתם לברר על תהליך של גישור, בררו גם לגבי תהליך של גישור בשניים.

בהצלחה, סיגל.


אני פה כדי ללוות אתכם יד ביד בשלב הלא פשוט בחייכם, כל הדרך עד להסכם שיעניק לכם ביטחון ויציאה לחיים חדשים.

עו”ד סיגל גאיה כסיף, מגשרת

לבלוג המלא  >>  כאן 

רוצים להתייעץ?

אני פה בשבילכם!

צרו קשר בטלפון 054-4203430

בוואטסאפ - כאן

או פנו אליי בטופס המצורף: