אף פעם לא באמת אהבתי אותך

אף פעם לא באמת אהבתי אותך!
המשפט הדהד בחלל החדר ולראשונה השתרר שקט מוחלט.
אחרי חצי שעה בה האמוציות השתוללו, מילים עפו באוויר, האשמות ותחינה הושמעו, השקט הזה פגע כמו חץ בלב. הוא השפיל מבט ולחש שאין לו מה לעשות כאן יותר ושהם יפגשו בבית משפט.

לאחר התייעצות מגשרים, המגשר שלצידי שבא מעולם הטיפול ואני ביקשנו לצאת עימם לפגישות נפרדות.

בפגישה נפרדת עם הבעל ישב מולנו אדם שבור, שמשפט אחד החריב את עולמו הפנימי ואת הרצון לפתור את העניינים בגישור.
8 שנים חיו ביחד, מתוכם מעל 7 שנים כזוג נשוי. חיים שנראו מבחוץ תקינים ואוהבים, בית, 2 ילדים וכלב, חופשות מפנקות, ארוחות ומסיבות... משפחה.

לתדהמתו גילה שבשנתיים האחרונות, מאז התחילה ללכת לחדר כושר, היא בגדה בו עם מדריך או שניים. "אני יודע שהיא התחתנה איתי רק כי נכנסה להריון ופחדה ממה שאבא שלה והמשפחה יגידו, אבל באמת חשבתי שטוב לה, טוב לנו".

בשיחה נפרדת איתה היא סיפרה שאחרי כמה חודשי היכרות היא נכנסה להיריון ולא היתה לה ברירה אלא להתחתן. שנה אחרי שאביה הלך לעולמו, היא הרגישה שהוסרו ממנה שלשלאות הבושה והיתה חייבת לפרוש כנפיים ולעוף מהמקום שלא היה לה טוב ולא באמת בחרה להיות בו. היא לא התכוונה לבגוד, אבל הלב והגוף ביקשו למלא עצמם.

לדבריה הוא בחור טוב, אבא מצוין ומפרנס לא רע. אבל הלב, הוא רוצה הרבה יותר. היא לא התכוונה לבגוד, אבל בהחלט מתכוונת להיפרד ורצתה לעשות את זה יפה, בדרכי שלום.
הוא מבחינתו חשב שהגישור ייתן לו פתח להחזיר אותה אליו, אבל מהמשפט שהוטח בו הבין שזה הסוף.

בפגישה הבאה הבעל היה נסער, יצר הנקמנות בער בו, הוא היה מאוד פגוע. היתה פגישה טעונה והוא שחרר המון כעס ומצוקה, אך בסופה אסף את השברים והכריז שאין טעם לבכות עוד על העבר וכי פניו קדימה. טובת ילדיהם הרכים עמדה לנגד עיניו והוא רצה להרגיש שהוא מחזיר את השליטה לחייו ולא נגרר לקורבנות המרעילה שאינה משרתת אותו.

היתה זו נקודת מפנה ומהשלב הזה היה קל יותר להגיע להבנות ולהסכמות , פחות אמוציונאלי, יותר ממוקד מטרה, והכי חשוב בני הזוג עשו הכל על מנת לאחד חזית להעניק לילדיהם תחושת ביטחון ואהבה ללא תנאי.

מוזמנים לצור קשר,
עו"ד סיגל גאיה כסיף - מגשרת גירושין
054-4203430

מגשרת_גירושין_ברמת_גן

רוצים להתייעץ?

אני פה בשבילכם!

צרו קשר בטלפון 054-4203430

בוואטסאפ - כאן

או פנו אליי בטופס המצורף: